Vystomi prekių ženklai

Kolekcijos, kuriose realizuojame geriausią savo gamybinę patirtį
MES KURIAME

Šiuo metu „Utenos trikotažas“ kuria ir vysto du mažmeninės prekybos prekės ženklus – UTENOS, žymintį patogius ir kokybiškus laisvalaikio drabužius visai šeimai, ir ABOUT, vienijantį inovatyvias apatinio trikotažo ir laisvalaikio drabužių kolekcijas.

UTENOS

UTENOS prekių ženklas pristato platų kokybiškos viršutinių ir apatinių drabužių visai šeimai produkcijos pasirinkimą.

Ekologija, rūpinimasis gera savijauta ir patogumas visose gyvenimo situacijose, iš kartos į kartą perduodamos trikotažo tradicijos – šio prekės ženklo teigiamos vertybės yra vertinamos vartotojų.

→ Apsilankyti e. parduotuvėje
UTENOS

ABOUT

ABOUT kolekcijose atsispindi ilgametė įmonės patirtis ir orientacija į tvarumą vertinančius pirkėjus.

Kasdienių ir apatinių drabužių gamyboje taikomos pažangiausios tekstilės technologijos ir inovacijos. Kiekvieną gaminį siekiame pagaminti tvariai, gerbiant tiek žmogų, kuris savo rankomis jį kuria ir dėvi, tiek gamtą, kurios resursus mes naudojame. Medžiagos, naudojamos ABOUT produkcijai, ne tik gaminamos, bet kuriamos ir tobulinamos mūsų pačių gamykloje. ABOUT gaminių galima įsigyti internetu visoje Europoje ir net tokiose šalyse kaip tolimoji Japonija. Taip pat ABOUT produkcijos galima rasti ir tokiose parduotuvėse kaip „Le Bon Marché“ Paryžiuje, „United Arrows“ Japonijoje ar „Matchesfashion“ Didžiojoje Britanijoje.

→ Apsilankyti e. parduotuvėje
ABOUT