Vilnos pūkas? Kodėl gi ne!

2023 vasario 22    |
Dalintis:
Vilnos pūkas? Kodėl gi ne!

Kai mūsų ilgametis partneris Northern Playground kreipėsi į mus su šia revoliucine idėja, iškart pagalvojome: darom! Buvome įkvėpti mesti iššūkį poliesterio pūkui (angl. feece) ir sujungti savo vilnos medžiagų vystymo patirtį ir Northern Playground novatoriškas idėjas.

Esame sužavėti šios medžiagos minkštumu, šiluma, patvarumu ir pralaidumu orui. Kartu su savo drabužių mėgėjais – mūsų benduomene – eksperimentinį projektą išauginom iki visos koncepcijos, apimančios plačią vilnonių gaminių seriją. Rinkos apklausa tik patvirtina vilnos pūko gaminių populiarumą.

sako Northern Playground.

Didžiuojamės sukūrę medžiagą, kuri ne tik nekenkia aplinkai, mažina mikroplastiko taršą, bet ir yra maloni dėvėti. Rinkos reakcija buvo itin teigiama – dauguma kolekcijos dydžių buvo išparduoti netrukus po jos pasirodymo 2022 m. lapkritį.

Trumpai apie tai, ką mes padarėme su vilna:

  • Mūsų vilnos pūko medžiaga yra pagaminta iš 95 % ekologiško vilnos pluošto ir 5 % elastano. Ji natūraliai praturtinta termoreguliacinėmis savybėmis, todėl tinka tiek vidaus, tiek lauko drabužiams.
  • Didžiausias iššūkis buvo „pašiaušti“ vilną ir išgauti minkštą pūką, tačiau mums pavyko, ir vidinėje pusėje šildo jaukus bei itin minkštas sluoksnis.
  • Vilna pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl ją reikia rečiau skalbti.

Didžiuojamės savo partneryste su „Northern Playground“ ir nekantraujame imtis naujų iššūkių, kuriais galėsime ir toliau kurti tvarią tekstilę.

Dalintis: