RWS vilnos medžiaga su apskaičiuotu CO2 kiekiu gamyboje

2023 vasario 14    |
Dalintis:
RWS vilnos medžiaga su apskaičiuotu CO2 kiekiu gamyboje

Džiugios naujienos visiems vilnos trikotažo mėgėjams! Su pasididžiavimu pristatome naujausią vilnos kolekcijos papildymą (art. 4182R-RWS). Naujoji medžiaga ne tik turi RWS sertifikatą, bet ir yra pirmoji mūsų sukurta medžiaga, kuriai apskaičiavome CO2 emisiją. Štai keletas pagrindinių savybių, dėl kurių ši naujiena išsiskiria iš kitų:

✅ Apskaičiuota CO2 emisija ➡️ Esame įsipareigoję mažinti savo veiklos anglies pėdsaką, o ši naujovė yra pirmas tvirtas žingsnis teisinga linkme. Apskaičiavome su medžiagos gamyba susijusį išmetamo CO2 kiekį, taip pasiryždami imtis veiksmų, kad ateityje jį dar labiau sumažintume.

✅ RWS sertifikatas ➡️ Šiai medžiagai pagaminti naudojama vilna atkeliauja tik „Responsible Wool Standard“ (RWS) standartą turinčių ūkių. Šis standartas užtikrina, kad ūkiuosi tinkamai užtikrinama avių ir žemės gerovė, ūkyje dirbančių žmonių socialinės ir darbo sąlygos. RWS sertifikatas taikomas nuo avių auginimo iki galutinio produkto, užtikrinant, kad viso proceso metu būtų laikomasi itin griežtų standartų.

✅ Termoreguliacija ➡️ Medžiaga pasižymi puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis, t. y. gali palaikyti optimalią kūno temperatūrą – išlaikyti šilumą, kai šalta, ir vėsą, kai karšta.

✅ Pralaidumas orui ➡️ Medžiaga puikiai praleidžia orą, todėl kūnas jaučiasi patogiai, ir oda gali kvėpuoti. Be to, medžiaga greitai džiūsta.

✅ Minkšta ir patogu ➡️ Pašiauštas vilnos pluoštas pasidaro labai minkštas, todėl šios medžiagos vidinė pusė yra ypač maloni dėvėti. Audinys itin švelnus, todėl puikiai tinka laisvalaikio ir sporto drabužiams.

✅ Iš 100 % vilnos pagamintas audinys natūraliai apsaugo nuo bakterijų ir nešvarumų. Jia taip pat yra visiškai suyrantis, todėl yra draugiškas gamtai.

Didžiuojamės būdami atsakingos ir tvarios tekstilės pramonės dalimi ir tikimės, kad mūsų naujasis audinys jums patiks taip pat, kaip ir mums!

Dalintis: