„Utenos trikotažas“ Ukrainos pareigūnams siunčia per 3000 vnt. trikotažo drabužių

2022 kovo 4    |
Dalintis:
„Utenos trikotažas“ Ukrainos pareigūnams siunčia per 3000 vnt. trikotažo drabužių

SBA grupės bendrovė „Utenos trikotažas“, atsiliepdama į Lietuvos policijos profesinės sąjungos pagalbos kvietimą, į Ukrainą išsiuntė pirmąją, per 1500 vnt. apatinių termo drabužių partiją. Ukrainos nepriklausomybę ginantiems pareigūnams bendrovė iš viso skirs daugiau kaip 3000 vnt. drabužių, kurių vertė siekia apie 10 000 eurų.

„Jungiamės prie palaikymo Ukrainai ir padedame, kuo galime. Susisiekus su Lietuvos policijos profesine sąjunga, paaiškėjo, kad Ukrainos pareigūnams labai trūksta apatinių drabužių, tad nedelsdami inventorizavome šiuo metu turimas „Utenos trikotažo“ atsargas ir pakuojame jas Ukrainai. Šiandien iškeliavo pirmoji siunta, kuri jau šį savaitgalį turėtų pasiekti Ukrainos pareigūnus. Dar viena partija bus išgabenta kitą savaitę,“ –

sako Vytautas Vaškys, „Utenos trikotažo“ laikinasis vadovas.

Pasak LPPS pirmininkės Romos Katinienės, „Utenos trikotažo“ parama reikšmingai prisidėjo prie bendro iniciatyvos tikslo – aprūpinti Ukrainos pareigūnus trūkstama apranga. „Nuostabu jausti tokį operatyvų Lietuvos verslo bendruomenės įsitraukimą ir palaikymą. Aktyvios pagalbos sulaukiame ir iš neabejingos policijos pareigūnų bendruomenės, ir iš pilietiškų Lietuvos žmonių. Jaučiame didžiulį palaikymą ir kviečiame žmones nenustoti dalintis, nes mūsų pagalbos Ukrainai reikės dar ilgai,“ – sako Roma Katinienė.

Ukrainos pareigūnus per artimiausias dienas pasieks įvairų dydžių „Utenos trikotažo“ termo marškinėliai trumpomis ir ilgomis rankovėmis, taip pat ir vyriškos trumpikės. Drabužiai pagaminti iš minkštų ir elastingų funkcinių medžiagų, kurios užtikrina ne tik patogų dėvėjimą, bet ir papildomas technines specifikacijas. Dalis gaminių yra praturtinti specialiomis antibakterinėmis savybėmis, greitai garina drėgmę ir užtikrina optimalios kūno temperatūros palaikymą.

Šios iniciatyvos dėka į Ukrainą šį savaitgalį bus išgabenta iš viso per 5000 vnt. įvairių apatinių drabužių parama, kurią surinko Lietuvos Policijos bendruomenė įvairiuose Lietuvos miestuose. Daugiau informacijos apie iniciatyvą ir kontaktai, kuriais kreiptis norinčius prisidėti >>> čia.

Dalintis: