„Utenos trikotažas“ turi naują komercijos direktorių

2023 gegužės 3    |
Dalintis:
„Utenos trikotažas“ turi naują komercijos direktorių

SBA grupės bendrovėje „Utenos trikotažas“ naujuoju komercijos direktoriumi paskirtas Aleksas Ingildsenas – tekstilės ekspertas iš Danijos. Jis strateguos bendrovės verslo vystymą ir kartu su gaminių vystymo, pardavimų bei rinkodaros komandomis stiprins užsakomosios gamybos verslo augimą globaliu mastu.

Daugiau nei du dešimtmečius įvairiose pramonės šakose dirbęs A. Ingildsenas pastaruosius septynerius metus ėjo komercijos direktoriaus pareigas danų kapitalo tekstilės gamybos bendrovėje „LTP Group“. Prieš tai užėmė vadovaujančias pareigas kitose tarptautinėse skirtingų pramonės šakų gamybinėse bendrovėse, teikė verslo konsultacijas kaip nepriklausomas ekspertas.

„Mūsų komandą papildo unikalią patirtį sukaupęs tekstilės ekspertas ir entuziastas. Tarptautiniu mastu Aleksas yra pelnęs tekstilės industrijos pagarbą ir pasitikėjimą ne tik dėl puikių profesinių pasiekimų, bet ir dėl savo lyderystės viešojoje erdvėje. Neabejoju, kad šis solidus komandos papildymas suteiks „Utenos trikotažui“ naujos proveržio energijos ir padės dar tvirčiau siekti ambicingų atnaujintos bendrovės strategijos tikslų,“

– teigia „Utenos trikotažo“ vadovė Nomeda Kaučikienė.

„Su nekantrumu jungiuosi prie „Utenos trikotažo“ komandos, kuri šiuo metu gyvena proveržio nuotaika. Esu tikras, kad bendrovė turi visas sąlygas augti globaliu mastu ir stiprinti savo lyderio pozicijas sudėtingos bei tvarios tekstilės gamyboje,“ – sako naujasis „Utenos trikotažo“ komercijos direktorius Aleksas Ingildsenas.

Pasak „Utenos trikotažo“ vadovės, pagrindinė įmonės orientacija nukreipta į didesnio sudėtingumo bei aukštesnio kainų lygio produktų, ypač funkcinės vilnos ir jos mišinių gamybą. Bendrovė toliau sėkmingai didina naujų klientų skaičių, rinkai siūlydama naujus produktus ir išlaikydama aukštus tvarumo standartus.

Dalintis: