Keisis „Utenos trikotažo“ vadovas

2022 vasario 24    |
Dalintis:
Keisis „Utenos trikotažo“ vadovas

Veiklos pertvarką tęsiančios SBA grupės įmonės „Utenos trikotažas“ generalinis direktorius Petras Jašinskas nuo šių metų kovo 1 d. perleis pareigas laikinajam vadovui Vytautui Vaškiui.

„Petras atliko svarbų vaidmenį įmonei įveikiant beprecedenčius iššūkius pandemijos laikotarpiu ir tęsiant strateginę „Utenos trikotažo“ transformaciją. Esame jam už tai dėkingi. Įmonei toliau gryninant veiklą ir spartinant aukštesnės pridėtinės vertės inovatyvios produkcijos gamybą, bendrovės vairą perims naujas vadovas, kurio paieškas jau pradėjome. Pokyčiai vyksta šalių sutarimu“, –

sako „Utenos trikotažo“ valdybos pirmininkė Dovilė Tamoševičienė.

P. Jašinskas „Utenos trikotažo“ generalinio direktoriaus pareigas ėjo nuo 2020-ųjų pradžios.

„Išgyvenome itin dinamišką ir sudėtingą laikotarpį – pandemiją, trūkinėjančias tiekimo grandines, rekordinį dujų ir žaliavų brangimą. Esu dėkingas visai komandai, kurios susitelkimo dėka ne tik sėkmingai „gesinome gaisrus“, bet ir tvirtinome strateginės krypties pamatus – toliau investavome į inovacijas, tvarumą ir efektyvumą, kurie yra esminiai veiksniai siekiant augti bei konkuruoti globaliose rinkose. Neabejoju, kad „Utenos trikotažas“ pasieks užsibrėžtus ilgalaikius tikslus“,

– teigia P. Jašinskas.

Vykstant naujo vadovo paieškai įmonei laikinai vadovausiantis V. Vaškys šiuo metu yra „Utenos trikotažo“ valdybos narys. Taip pat jis ilgą laiką yra vadovavęs „Kauno baldų“ valdybai, ėjęs kitas vadovaujančias pareigas SBA grupėje, taip pat yra ir kitų jos įmonių valdybos narys. V. Vaškio teigimu, artimiausio laikotarpio prioritetu išliks tolesnis įmonės veiklos gryninimas, procesų efektyvinimas ir skaitmenizavimas, eksporto rinkų ir partnerių paieška perspektyviuose tekstilės segmentuose.

„Utenos trikotažo“ įmonių grupei be „Utenos trikotažo“ priklauso bendrovės „Aboutwear“, „Gotija“, „Šatrija“ ir „Mrija“ (Ukraina). Per 2021 m. 9 mėn. „Utenos trikotažo“ įmonių grupė realizavo produkcijos užsakymų ir suteikė paslaugų už 21,3 mln. Eur, t. y. 2,2 proc. daugiau nei prieš metus, kai grupės pardavimai siekė 20,9 mln.

Dalintis: