Pirmieji metų miškasodžiai: Utenoje pasodinta beveik 12 000 medžių

2023 balandžio 24    |
Dalintis:
Pirmieji metų miškasodžiai: Utenoje pasodinta beveik 12 000 medžių

Kartu su Valstybinių miškų urėdija (VMU) SBA grupės darbuotojai trijuose Lietuvos miestuose – Utenoje, Kaune bei Šilutėje pasodino 6,6 hektarų miško – iš viso beveik 27 000 medelių. Prie SBA miškasodžio Utenos, Kauno ir Šilutės apskrityje prisijungė per 275 darbuotojai iš įmonių visoje Lietuvoje.

Utenoje 50 savanorių iš „Utenos trikotažo“ ir „Visagino linijos“ atsodino 3 hektarų miško, kuriame netrukus suvešės 12 000 jaunų pušelių.

Klaipėdoje 140 savanorių iš SBA Home įmonių „Klaipėdos baldai“, „Šilutės baldai“ ir „Inno Line“, taip pat SBA Kompetencijų ir paslaugų centro ir „Innovo Logistika“ atsodino 2 hektarus ir daugiau kaip 9 000 medelių – pušų, eglių ir beržų.

Kaune 75 savanoriai iš įmonių „Kauno Baldai“, „SBA Grupės“, „SBA Urban“, „SBA kompetencijų ir paslaugų centro“, „Urban HUB“ ir „Robotex“ atsodino 1,6 hektaro miško ir beveik 5 000 pušų bei eglių sodinukų.

„Mūsų grupės įmonės jau antrus metus iš eilės prisideda ne tik prie Nacionalinio miškasodžio, bet ir sukūrė savą tradiciją – SBA Miškasodį, kai vieną dieną, vieną valandą visų įmonių darbuotojai kartu susitinka miške tam, kad savo kraštą padarytų žalesnį. Tikime, kad savanorystė taps neatsiejama modernių ir pažangių organizacijų dalimi, o tokios iniciatyvos gali įkvėpti ir kitus verslus susitelkti bei dieną ar kelias dienas metuose skirti geriems darbams bendruomenėse, kuriose veikia“,

– sako SBA grupės viceprezidentė Jolanta Grašienė.
Dalintis: