Marginimas ir dažymas

Neribotos spalvų ir raštų galimybės modernia dažymo ir marginimo įranga

Nuspalvinkite savo kolekcijas be jokių kompromisų spalvų paletei

„Utenos trikotaže“ dažome tiek medžiagas, tiek jau pagamintą produkciją. Nuo 360° dažymo, pasiekiančio giliausius medžiagos pluoštus, iki smulkiausių detalių piešinių ar logotipų. Dažymo ir marginimo technologijų įvairovė leidžia neriboti kūrybinių idėjų ir jūsų kolekcijoms suteikti išskirtinius spalvinius sprendimus.

Sprendimai visų
pluoštų tekstilei
Logotipų ir užrašų
spauda
Matinės, blizgios,
pereinančios spalvos
Giluminis tekstilės
dažymas 360°
Ištisinis marginimas
trafaretais
Skaitmeninis marginimas (be spalvų apribojimų)

Skaitmeninis marginimas (be spalvų apribojimų)

Vienas pažangiausių tekstilės spaudos metodų, leidžiantis išgauti ryškius ir įvairiaspalvius vaizdus su smulkiausiomis CMYK spalvų paletės detalėmis. Jis naudojamas tiek mažoms, tiek didelėms partijoms spausdinti, taip pat ir atskiriems kirpiniams. Skaitmeninės spaudos technologija atspaudą perkelia tiesiai ant medžiagos, sukurdama dažyto pluošto efektą.

Spauda pasirinktoje vietoje (iki 14 spalvų)

Spauda pasirinktoje vietoje (iki 14 spalvų)

Spausdinimo metodas, kurio metu vaizdas dažais perkeliamas per trafaretą tiesiogiai ant pageidaujamo gaminio. Technologija leidžia naudoti net iki 14 pantoninių spalvų vandens pagrindu, įskaitant aukso, sidabro ar pereinančias spalvas. Šia spaudos technika spausdinami logotipai, tekstai bei įvairių spalvų deriniai dideliais tiražais. Technologija pritaikoma visų rūšių tekstilei.

Ištisinis marginimas

Ištisinis marginimas

Nenutrūkstamas įvairaus dizaino piešinių perkėlimas tiesiogiai ant tekstilės, naudojant trafaretus. Ištisinio marginimo technologija leidžia naudoti iki 6 pantoninių spalvų įvairiomis technikomis – pigmentiniu, lakiniu, išblukinimo, išdeginimo, iškiliu arba blizgiu marginimu.

 Dažymas vientisa spalva

Dažymas vientisa spalva

Technologija, leidžianti pasiekti giliausius tekstilės pluoštus 360° kampu. Priklausomai nuo tekstilės prigimties, parenkame ir pritaikome skirtingas vientiso dažymo technologijas. Aktyvinis dažymas, kitaip dar vadinamas reaktyviu dažymu, dėl savo patvarumo yra vienas populiariausių ir dažniausiai taikomų metodų. „Utenos trikotaže“ taip pat taikome rūgštinį / metalo kompleksinį ir dispersinį dažymo metodą. Pastarasis yra skirtas hidrofobiniams ir sintetiniams pluoštams.

Ieškote kažko konkretaus?

Daugiau informacijos apie mūsų medžiagų vystymo procesą ir galimybes papasakosime asmeniškai.

Laura Tutkuvienė

Laura Tutkuvienė

„Utenos trikotažo“ naujų klientų konsultantė, padedanti rasti geriausius sprendimus kiekvienam gamybos projektui.

Suplanuoti konsultaciją