Apdailos technologijos

Išmanios apdailos technologijos, praturtinančios gaminius unikaliomis savybėmis

Dešimtys apdailos technologijų, kurios suteiks jūsų gaminiams papildomų funkcijų

„Utenos trikotažo“ tyrimų ir inovacijų skyrius rinkai kasmet pasiūlo keliasdešimt naujų tekstilės apdailos technologijų, kurios gaminius praturtina išmaniomis antibakterinėmis, mineralinėmis, aplinkos poveikiui – drėgmei, karščiui, šalčiui – atspariomis savybėmis.

Atsparumas
mikroorganizmams
Lengvesnė
priežiūra
Sprendimai
jautriai odai
Šilumos ir drėgmės
reguliavimas
Apsauga nuo išorinių
dirgiklių
Antibakterinės savybės

Antibakterinės savybės

Pelėsis, grybelis ir bakterijos – įvairūs mikroorganizmai, kurie yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Gamybos procese pritaikius inovatyvias technologijas, galime kontroliuoti jų neigiamą poveikį. Dirbame tiek su tvariais cheminiais junginiais, tiek su natūraliomis alternatyvomis. Antibakterines savybes savo produkcijai dažniausiai renkasi apatinių, sporto, aktyvaus laisvalaikio drabužių prekių ženklai.

Odos apsauga ir maitinimas

Odos apsauga ir maitinimas

Gaminiai, kurie rūpinasi mūsų oda! Gamyboje naudojamos modernios, organinės kilmės medžiagos, pasižyminčios priešuždegiminėmis, raminančiomis ir drėkinančiomis savybėmis. Alijošiaus, bičių vaško, arganų aliejaus ir kiti natūralūs ekstraktai suteikia drabužiams papildomo švelnumo ir užtikrina natūralų odos pH bei drėgmės balansą.

Atsparumas nešvarumams ir vandeniui

Atsparumas nešvarumams ir vandeniui

Gamtos įkvėpta technologija! Sudėtingi tyrimai ir geriausio sprendimo paieškos mums leido atrasti ir sėkmingai gamyboje pritaikyti tekstilės priedus, kurie yra ir natūralūs, ir efektyvūs. Tekstilė su hidrofobine danga, arba kitaip – lotoso žiedo technologija – atstumia vandens lašus ar nešvarumus, jiems nespėjus įsigerti į tekstilės paviršių. Šią technologiją dažniausiai renkasi sporto, aktyvaus laisvalaikio drabužių kūrėjai.

Medžiagos vėlimosi prevencija

Medžiagos vėlimosi prevencija

Tekstilės atsparumas trinčiai – vienas svarbiausių kriterijų, siekiant sukurti patvarią, ilgai savo geriausių savybių neprarandančią medžiagą. Tikslūs gamybiniai procesai, aukščiausios kokybės verpalai ir įvairūs priedai leidžia užkirsti kelią nepageidaujamiems pluošto lūžiams ir užtikrinti tekstilės ilgaamžiškumą.

Ypatingas švelnumas

Ypatingas švelnumas

Gaminame tai, kas dažniausiai liečiasi su oda, todėl komfortiškas medžiagos prisilietimas visada yra mūsų prioritetų sąrašo viršūnėje. Aukščiausios kokybės natūralūs priedai ir modernios tekstilės apdirbimo technologijos leidžia sukurti išskirtinį švelnumo pojūtį, kurį pajus kiekvienas.

Apsauga nuo UV

Apsauga nuo UV

Visi tekstilės gaminiai saugo mus nuo UV spindulių, tačiau natūraliomis sąlygomis ši apsauga gali susilpnėti, kai gaminys pernelyg išsitempia, nusidėvi, kai medžiaga yra labai plona arba kai ji sušlampa. Tam, kad užtikrintume apsaugą jautriasiai žmonių grupei, naudojame papildomas tekstilės dangas, kurių dėka UV apsauga išlieka ilgai, net kai gaminys intensyviai dėvimas arba yra veikiamas išorės dirgiklių (pvz., drėgmės, karščio, šalčio ir pan.).

Ilgiau išliekanti gaiva

Ilgiau išliekanti gaiva

Kitaip nei dauguma šiuo metu rinkoje siūlomų priedų, kurie dažnai tik užmaskuoja nemalonius kvapus, mūsų naudojami priedai neutralizuoja ne tik nemalonų kvapą, bet ir jo šaltinį – bakterijas. Jie taip pat sukuria nepalankią mikro aplinką bakterijoms daugintis, tad tekstilė ilgiau išlieka gaivi ir švari.

Elektrinimosi prevencija

Elektrinimosi prevencija

Profesionalių ir patikimų priedų dėka – sutramdome nepaklusnią tekstilę! Modernios formulės ingredientų pagrindu sukurti priedai, pripažinti visame pasaulyje, panaikina statinį elektros krūvį iš įvairių tekstilės gaminių, nepažeidžiant jų struktūros.

Apsauga nuo vabzdžių

Apsauga nuo vabzdžių

Ar tekstilė mus gali apsaugoti nuo įkyrių vabzdžių? Mes sakome – TAIP, gali! Technologija sukurta nenaudojant jokių toksinių medžiagų, yra bekvapė, tinkama kūdikiams, besilaukiančioms ar žindančioms moterims. Technologijoje pritaikytą veikliąją medžiagą kaip saugią žmogaus sveikatai ir draugišką aplinkai rekomenduoja Pasaulinė sveikatos organizacija.

Antivirusinės savybės

Antivirusinės savybės

Unikali, veiksminga bei tyrimais patvirtinta technologija, kuri vos per 30 min sunaikina ant tekstilės paviršiaus patekusius užkratus ir užkerta kelią tolimesniam jų plitimui. Netinkamai prižiūrimų tekstilės gaminių paviršiai neretai tampa palankūs virusams ir bakterijoms kauptis. Kambario temperatūroje užkratai ant įvairių paviršių gali išlikti gyvybingi nuo kelių dienų iki savaičių, kartais net mėnesių. Pritaikius pažangią „Viroblock“ technologiją, tekstilės gaminiai įgauna papildomą atsparumą prieš įvairius užkratus.

Ieškote kažko konkretaus?

Daugiau informacijos apie mūsų medžiagų vystymo procesą ir galimybes papasakosime asmeniškai.

Laura Tutkuvienė

Laura Tutkuvienė

„Utenos trikotažo“ naujų klientų konsultantė, padedanti rasti geriausius sprendimus kiekvienam gamybos projektui.

Suplanuoti konsultaciją