Pirmo sluoksnio drabužiams

Švelnios medžiagos su funkcinėmis savybėmis drabužiams, kurie liečiasi su oda.

Arčiausiai odos esantiems drabužiams – ypatingas dėmesys

Apatiniai, miego, kūdikių ir vaikų drabužiai reikalauja išskirtinių savybių – tik subalansuota techninių savybių visuma leis pagaminti išties komfortšką gaminį. Kuriame ir gaminame medžiagas, kurios teigiamai veikia žmogaus odos paviršių, gerai sugeria drėgmę, pasižymi termoizoliacinėmis ir natūraliomis antibakterinėmis savybėmis.

Atsparumas<br />
mikroorganizmams
Atsparumas
mikroorganizmams
Sprendimai jautriai<br />
odai
Sprendimai jautriai
odai
Termoriaguliacinės<br />
savybės
Termoriaguliacinės
savybės
Drėgmės<br />
reguliavimas
Drėgmės
reguliavimas
Sustiprintas<br />
komfortas
Sustiprintas
komfortas
Mikro tencelis
PRABANGI MEDŽIAGA

Mikro tencelis

Mikro tencelio technologija užtikrina išraiškingesnį audinio blizgesį, lengvumą ir išskirtinį minkštumą. Efektyvus drėgmės reguliavimas užtikrina ilgalaikį natūralų odos komfortą. Medžiagai pagaminti naudojame tik natūraliuose ūkiuose užaugintas žaliavas. Tai puikus pasirinkimas, jei ieškote ir tvarios, ir prabangios medžiagos.

Skaityti daugiau →
Soja ir modalas
TVARUS PASIRINKIMAS

Soja ir modalas

Ekologiškas pasirinkimas. Sudėtyje yra sojos baltymo pluošto, kuris dėl savo savybių dažnai vadinamas veganišku kašmyru. Sojos pluošto ir modalo mišinys pasižymi ypatingu švelnumu, todėl yra idealus pasirinkimas pirmo sluoksnio drabužiams. Medžiagai pagaminti naudojame tik natūraliuose ūkiuose užaugintas žaliavas, o sudėtyje esantis elastanas yra perdirbtas.

Skaityti daugiau →
Merino vilna ir perdirbtas poliesteris
ŠILUMOS REGULIAVIMAS

Merino vilna ir perdirbtas poliesteris

Ši medžiaga pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis ir yra itin pralaidi orui, todėl greitai džiūsta. Merino vilna užtikrina šilumą, kai yra vėsu, ir gaivą, kai oras šiltesnis. Gaminiai iš šios medžiagos pasižymi elastingumu, todėl juos patogu dėvėti. Papildomos naudingos savybės: nemalonaus kvapo kontrolė, natūrali apsauga nuo saulės.

Skaityti daugiau →

Ieškote kažko konkretaus?

Jeigu jus dominančios medžiagos nerasime mūsų gausioje bibliotekoje – sukursime ją specialiai jums. Daugiau informacijos apie mūsų medžiagų vystymo procesą ir galimybes papasakosime asmeniškai.

Laura Tutkuvienė

Laura Tutkuvienė

„Utenos trikotažo“ naujų klientų konsultantė, padedanti rasti geriausius sprendimus kiekvienam gamybos projektui.

Suplanuoti konsultaciją