Subscribe a newsletter

News

2020 March 16

„Utenos trikotažas“ karantino metu: uždaromos parduotuvės, gamyba vykdoma įprastai

news image

„Utenos trikotažas“ karantino metu: uždaromos parduotuvės, gamyba vykdoma įprastai

Dėl susidariusios koronaviruso situacijos ir valstybės institucijų priimto sprendimo paskelbti karantiną Lietuvos Respublikoje, bendrovė  „Utenos trikotažas“ sustabdė 6 savo parduotuvių veiklą, gamyba šiuo metu vyksta įprastu režimu.

Bendrovės darbas, kiek tai įmanoma, organizuojamas nuotoliniu būdu. Bendrovės vadovybė stebi situaciją ir kiekvienu atveju reaguoja į naujai paaiškėjusias aplinkybes.

„Įmonėje nuo šiandien įvedamos naujos taisyklės, kuriomis vadovausimės karantino metu. Administracijos darbuotojai dirba nuotoliniu būdu, o gamybos cechuose ribojamas fizinis kontaktas, sustiprintos higienos priemonės. Įmonėje atšauktos bet kokios darbuotojų komandiruotės ar vizitai, laikinai nepriimsime svečių ir mūsų įmonėje“, – sako „Utenos trikotažo“ generalinis direktorius Petras Jašinskas.

Įmonės vadovo teigimu, kol kas gamyba vyksta įprastai. „Susiklosčius tokiai situacijai, lanksčiau žiūrime į darbo organizavimą. Užsidarius švietimo įstaigoms, kai kuriems darbuotojams sudėtinga dirbti įprasta tvarka – kiekvieną atvejį įvertiname ir ieškome sprendimų. Suteikiame galimybę koreguoti darbo grafiką, numatyti papildomas pertraukas“, – priduria P. Jašinskas.

Įvertinti galimą įtaką metiniams rezultatams ir patvirtintų tikslų įgyvendinimui dabartinėje situacijoje nėra galimybės. Pasikeitus veiklos sąlygoms, bendrovė įsipareigoja atskiru pranešimu informuoti apie atitinkamus sprendimus.