Tapti prekybos partneriu

Prisijunkite prie sėkmingai veikiančio „Utenos trikotažo“ pardavimų tinklo
AUKIME KARTU

Kviečiame tapti mūsų verslo partneriais

Be inovatyvios tekstilės gamybos garsiems Europos drabužių prekių ženklams, „Utenos trikotažas“ vysto du nuosavus prekių ženklus – skirtingas kartas jungiantį UTENOS ir inovatyvaus apatinio trikotažo bei laisvalaikio drabužių ženklą ABOUT.

Atidarykite UTENOS parduotuvę savo mieste

Atidarykite UTENOS parduotuvę savo mieste

Šiuo metu Lietuvoje ir Latvijoje iš viso veikia 22 „Utenos trikotažo“ parduotuvės, iš kurių 18 veiklą sėkmingai vykdo franšizės pagrindu.

Pirkėjų pamėgtas ženklas

Pirkėjų pamėgtas ženklas

Per daugiau nei 50 veiklos metų „Utenos trikotažas“ užsitarnavo pirkėjų pagarbą ir lojalumą. Mūsų gaminius renkasi vertinantys lietuvišką kokybę ir komfortą visose kasdienybės situacijose.

Kolekcijos visai šeimai

Kolekcijos visai šeimai

Kokybiški ir stilingi drabužiai - visiems sezonams ir progoms. Asortimentą kasmet papildo ryškios ir sėkmingos kolekcijos su žinomais Lietuvos dizaineriais.

Partneriškas požiūris

Partneriškas požiūris

Jūsų verslo sėkmė yra ir mūsų sėkmė, todėl konsultuojame tiek parduotuvių atidarymo, tiek valdymo klausimais. Padedame organizuoti personalo darbą, tinkamai formuoti asortimentą.

Rinkodaros priemonės

Rinkodaros priemonės

Patyrusi rinkodaros komanda visas parduotuves aprūpina reikalingomis rinkodaros priemonėmis. Investuojame į prekių ženklo žinomumą ir pirkėjų lojalumą.

UTENOS gaminiais prekiaukite savo prekybos vietoje

UTENOS gaminiais prekiaukite savo prekybos vietoje

Papildykite savo asortimentą „Utenos trikotažo“ gaminiais ir pradžiuginkite savo pirkėjus pažįstamu ir pamėgtu prekių ženklu. Garantuojame sklandų bendradarbiavimą, kokybišką ir pirkėjų pamėgtą produkciją.

Platus asortimentas

Apatinis trikotažas

Arčiausiai odos esantiems drabužiams – ypatingas dėmesys. Apatinius drabužius moterims ir vyrams gaminame iš ekologiškų medvilnės, merino vilnos, viskozės medžiagų. Daug dėmesio skiriame šios produkcijos patogumui, maloniam dėvėjimui.

Sezoninės kolekcijos

Kiekvienais metais pristatome po keletą naujų sezoninių kolekcijų, atspindinčių vyraujančias mados tendencijas ir tekstilės inovacijas. Mūsų asortimente – platus darbo, laisvalaikio, aktyvių pramogų aprangos pasirinkimas.

Gaminiai vaikams

Mažiesiems „Utenos trikotažo“ gerbėjams kuriame spalvingus, patogius ir patvarius drabužius. Vaikų ypač pamėgtos Kakės Makės kolekcijos, taip pat gaminiai iš bendros kolekcijos, kurią kūrėme su dizainere Agne Kuzmickaite.

Partnerystės su dizaineriais

Vertiname ir palaikome lietuvių kūrėjus, todėl reguliariai pristatome bendras kolekcijas su mūsų šalies dizaineriais. Pirkėjai jau pamilo Agnės Kuzmickaitės, Garbanotos kurtus drabužius, o atetyje laukia dar daugiau žinomų vardų bei dėvėti kviečiančių kolekcijų.

Susidomėjote?

Kviečiame aptarti visas bendradarbiavimo galimybes ir rasti motyvuojančius sprendimus jūsų verslui.

Renata Varaneckienė

Renata Varaneckienė

UTENOS ženklo pardavimų vadovė

Siųsti užklausą