Subscribe a newsletter

Mūsų prekės ženklai

Mūsų prekės ženklai

Šiuo metu „Utenos trikotažas“ kuria ir vysto du mažmeninės prekybos prekės ženklus – neseniai atsinaujinusį UTENOS, žymintį patogius ir kokybiškus laisvalaikio drabužius visai šeimai, ir ABOUT, vienijantį inovatyvią apatinio trikotažo ir laisvalaikio drabužių produkciją.

 

 

UTENOS prekės ženklas pristato platų kokybiškos apatinių ir viršutinių drabužių visai šeimai produkcijos pasirinkimą. Ekologija, rūpinimasis gera savijauta ir patogumas visose gyvenimo situacijose, iš kartos į kartą perduodamos trikotažo tradicijos – šio prekės ženklo teigiamos vertybės yra vertinamos vartotojų.

Daugiau informacijos rasite čia: http://utenostrikotazas.lt/

 ABOUT kolekcijose atsispindi ilgametė įmonės patirtis ir orientacija į pačius reikliausius pirkėjus, vertinančius išskirtinę kokybę. Kasdienių ir apatinių drabužių gamyboje taikomos pažangiausios technologijos.

Daug laiko ir pastangų skiriame technologinių sprendimų ir funkcionalaus dizaino paieškoms. Medžiagos naudojamos ABOUT produkcijai, ne tik gaminamos, bet kuriamos ir tobulinamos mūsų pačių gamykloje. Jų kokybę patvirtina suteikti Oeko-Tex® Standard 100 ir GOTS sertifikatai.

ABOUT gaminiais prekiaujama Lietuvoje, Amerikoje, Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, o internetinėje parduotuvėje juos gali įsigyti pirkėjai iš viso pasaulio.

Daugiau informacijos rasite čia: http://aboutwear.com/