Subscribe a newsletter

Apie bendrovę

Apie bendrovę

Trikotažo gamybos bendrovė „Utenos trikotažas“ yra pasaulinės iniciatyvos „DETOX“ dalyvė. Pagrindinės bendrovės veiklos sritys: medžiagų gamyba ir drabužių gamyba pagal užsakymą.

Utenoje nuo 1967 m. veikianti gamykla šiuo metu yra didžiausia ir viena moderniausių trikotažo gamintojų Vidurio ir Rytų Europoje. Bendrovėje dirba virš 800 darbuotojų –  pažangios tekstilės sektoriaus profesionalų ir vadovų, „Utenos trikotažo“ veiklą vystančių pasauliniu mastu.

 

SBA koncernui priklausanti „Utenos trikotažo“ įmonių grupė apima ir bendroves Šatrija, „Gotija“ bei Ukrainoje veikiančią „Mrija“. „Utenos trikotažui“ priklauso prekės ženklai UTENOS ir ABOUT.

 

Per daugiau kaip 50 veiklos metų įmonė tapo šios pramonės šakos eksperte – per metus čia pagaminama daugiau kaip 9 milijonai metrų medžiagų ir 3 milijonai įvairios produkcijos vienetų. Klientams čia siūlomi inovatyvūs gamybos sprendimai, į kuriuos bendrovė nuolat investuoja.

 

„Utenos trikotažo“ klientų portfelyje – ryškiausi ir sparčiai augantys Europos mados prekių ženklai, kuriems siūlomi lankstūs sprendimai vidutinės ir didelės apimties užsakymams, nepriklausomai nuo jų sudėtingumo.

 

Nuo 2017 metų „Utenos trikotažas“ tapo oficialia „Greenpeace“ rengiamos kampanijos „DETOX“ dalyve. „Greenpeace“ keliamus reikalavimus įvykdė ir teisę dalyvauti „DETOX“ kampanijoje gavo vos kelios vertikaliai integruotos gamybos įmonės visame pasaulyje.

 

Esame Europos gamintojas, turintis tvirtas gamybos tradicijas ir gebėjimą greitai pritaikyti pasaulines rinkos inovacijas – tai yra mūsų stiprus išskirtinumas, padedantis siekti įvertinimo tarptautinėje profesionalų bendruomenėje.